Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Modrý KameňHľadať
 
 

Trh nehnuteľností

PORTFÓLIO SPOLOČNOSTI 
Firma Kompletný TRH Nehnuteľností, s. r. o. sa na trhu nehnuteľností pohybuje už 12 rokov. Do portfólia spoločnosti sa momentálne radí printové médium Kompletný TRH Nehnuteľností a internetový realitný portál www.TRH.sk.
PRINT
Časopis Kompletný TRH Nehnuteľností patrí medzi najpredávanejšie média v printovej inzercii v kategórii nehnuteľností. Časopis nie je geograficky zameraný na žiadnu oblasť Slovenska, avšak najväčší podiel inzercie zaberá Bratislava a krajské mestá, kde sa časopis aj najviac predáva, čo je z dlhodobého pohľadu slovenského trhu s nehnuteľnosťami logické.
WEB
Internetový portál www.TRH.sk je súčasťou firemného portfólia. V posledných dvoch rokoch prešla táto časť spoločnosti rozsiahlymi zmenami, ako designu, tak aj funkčnosti a ostatných faktorov. V momentálnej dobe sa snažíme portál rozšíriť o časti a nápady, ktoré sú na Slovenských realitných portáloch jedinečné.
Momentálne sa návštevnosť portálu pohybuje okolo 34 000 unikátnych IP adries mesačne (zdroj Google Analytics). V posledných troch mesiacoch nastali radikálne zmeny vo vnímaní portálu, ako média, uvoľnili sa i nemalé finančné
prostriedky na jeho rozvoj, preto očakávame i progres čo sa týka návštevnosti.
MOŽNOSŤ PREZENTÁCIE PRE KLIENTA
DVOJTÝŽDENNÍK KOMPLETNÝ TRH NEHNUTEĽNOSTÍ
Printové médium Kompletný TRH Nehnuteľností (KTN) pôsobí na trhu už 12 rokov. Za tento čas sa vyformoval na jedno z popredných médií v rámci inzertného trhu s nehnuteľnosťami. KTN vychádza každé dva týždne, obsah
a rozsah sa prispôsobuje inzercii, každé číslo má zhruba 100 strán. Možnosti propagácie v časopise nie sú až také rôznorodé ako na internetovom portáli, avšak táto reklama je cielená priamo na klientov, ktorý sa bezprostredne
nehnuteľnosťami zaoberajú, čiže zásah cieľovej skupiny sa blíži k 100%.
INZERCIA (RIADKOVÁ, PLOŠNÁ)
Klientom sme schopný poskytnúť plošnú i riadkovú reklamu v časopise v akomkoľvek rozsahu. Klientom, s ktorými spolupracujeme dlhodobo, poskytujeme rôzne vernostné zľavy, pričom tieto zľavy záležia od dĺžky spolupráce. Inzercia je bežná forma prezentácie produktu, dlho zaužívaná a využívaná veľkým množstvom developerov, realitných kancelárií i súkromných inzerentov. Náš časopis je jedinečný tým, že kompletná inzercia z každého vydania je prehľadne zoradená a zosumarizovaná v tzv. “PREHĽADE”, ktorý je súčasťou časopisu a je využívaná hlavne na rýchlu orientáciu čitateľa v bohatej ponuke nehnuteľností. Táto ponuka je taktiež v cene inzercie pridávaná na webový portál www.trh.sk, ako aj na teletext TV JOJ na stránkach 410 - 439.
PR ČLÁNKY
V dvojtýždenníku KTN sú takisto uverejňované články, ktoré sa pre potrebu klienta môžu prispôsobiť, poprípade je možné vydávať cielené PR články. Rozsah týchto článkov závisí od požiadavky klienta, bežná dĺžka sa pohybuje maximálne do dvoch strán. Týmto článkom môže klient prezentovať svoj produkt slovne (textom) a v dlhšom rozsahu ako len vizuálnou reklamou.
REDAKČNÉ ČLÁNKY – SPOLUPRÁCA S TA3, RELÁCIA “REALITY”
Pre úplnosť treba podotknúť, že časopis taktiež obsahuje redakčné články o témach súvisiacich s realitným trhom. Téma článku je následne konzultovaná hosťami z branže v relácii Reality v televízii TA3, ktorých exkluzívne pozýva do televízie naša redakcia. Relácia je vysielaná každý druhý piatok o 2045.
SEKCIA NOVOSTAVBY
Náš dvojtýždenník obsahuje ako jediné médium na Slovensku špecializovanú sekciu „Novostavby“, kde sú uverejňované aktuálne developerské projekty, aj s aktuálnym počtom voľných kapacít. Tieto údaje sú aktualizované v každom čísle, teda dva krát do mesiaca. Túto rubriku pripravuje naša redakcia už 3 roky, pričom má aj daný ohlas.
DISTRIBÚCIA
Časopis je distribuovaný celoplošne, ale cielene prostredníctvom siete Mediaprint - Kapa Pressegrosso, a.s., ale taktiež prostredníctvom obchodných reťazcov Tesco, Billa, Kaufland, Carrefour, Hypernova. Ďalšou spoluprácou je distribúcia časopisu v hypotekárnych centrách najväčších bankách po celom Slovensku, ako napríklad VÚB banka, Ľudová banka. Dvojtýždenník Kompletný TRH Nehnuteľností v uplynulých týždňoch zviditeľnil svoju distribúciu prostredníctvom reklamného stojana vo vybraných predajných miestach v spolupráci so spoločnosťou Mediapress. V súčasnosti je stojan umiestnený v 19-tich predajniach v Bratislave. Reklamný stojan ponúka možnosť prezentácie - zviditeľnenia spoločností, resp. projektu, konkrétne v strednej časti stojana, medzi zásobníkom pre časopisy a grafikou stojana.
REALITNÝ PORTÁL WWW.TRH.SK
Portál www.TRH.sk v jeho začiatkoch nepočítal s bannerovou formou reklamy, nakoniec sme však dovolili vstup určitej formy tejto reklamy na našu stránku. Od roku 2009 sa počíta i s rôznymi nadštandardnými kampaňami na stránke. V prípade dlhodobej kampane sme schopní a ochotný nájsť kompromis s klientom a poskytnúť mu priestor, ktorý potrebuje na prezentovanie svojich aktivít.
BANNER
K dispozícii sú štandardizované pozície (zobrazené v cenníku pre daný rok), pričom veľkosť banneru je momentálne obmedzená len konceptom stránky. Pridržiavame sa štandardných rozmerov (podľa AIM), avšak na požiadavky klienta sme schopný reagovať.
TOP PONUKY
Na portáli ako takom je i priestor pre TOP ponuky (ako na hlavnej stránke, tak i na podstránkach vo vyhľadávaní). Za TOP ponuku sa taktiež považujú obrázky z hlavného menu, ktoré si môže klient kúpiť, aj so zobrazovaným alternatívnym textom.
PR ČLÁNKY
Na našom portáli sa mimo iného nachádzajú aj krátke články z oblasti nehnuteľností a ďalších pridružených odvetví ako financie, právna poradňa a iné. Čítanosť týchto článkov sa pohybuje v rozpätí do 3000 ľudí, avšak v najbližšom
období pripravujeme reedíciu tejto sekcie a počítame s publikovaním týchto článkov na iných portáloch, pričom logicky ich návštevnosť stúpne.


 

Nachádzate sa na oficiálnom webovom sídle mesta Modrý Kameň www.modrykamen.sk
Toto webové sídlo vlastní a obsahovo spravuje Mestský úrad Modrý Kameň.

Webové sídlo spĺňa pravidlá prístupnosti a štandardy platnej legislatívy, zákona o štandardoch prístupnosti webových sídiel verejnej správy č. 275/2006 v znení neskorších predpisov.

Mesto si je vedomé nedodržania štandardov v časti Povinne zverejňované zmluvy a faktúry , ktoré sú zverejnené v nesprávnom formáte. Mesto  tieto zmluvy zverejnilo v jedinom dostupnom formáte, v čo najkratšom čase bude tento nedostatok odstránený.

Niektoré časti podstránok, ktoré boli pridané do roku 2010, nemusia úplne spĺňať najnovšie kritéria platnej legislatívy. Ich prerobenie si vyžaduje čas. Ospravedlňujeme sa dotknutým občanom za problémy pri prezeraní starších stránok ako rok 2010.


Správca a vlastník obsahu

MESTO MODRÝ KAMEŇ

Mestský úrad
Mariánske nám. 1

992 01 Modrý Kameň

Telefón.: 047/48 700 76

Fax: 047/48 702 88

Mailové kontakty

primator@modrykamen.sk

dane@modrykamen.sk

mzdy@modrykamen.sk

ekonom@modrykamen.sk

technik@modrykamen.sk

stavbar@modrykamen.sk

kontrolor@modrykamen.sk

 

Technický prevádzkovateľ

WEBYGROUP s.r.o.
Obrancov mieru 1856/60, Poštová adresa Nižovec 8936/2A
960 01 Zvolen
www.webygroup.sk
 


 
  • Utorok2617graphic-icon
  • Streda2818graphic-icon
  • Štvrtok2813graphic-icon

dnes je: 19.6.2018

meniny má: Alfréd

webygroup
ÚvodÚvodná stránka