Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Modrý KameňHľadať

Futbalový klub ZAEL Modrý Kameň

!!!!! GALÉRIA FUTBALOVÉHO KLUBU ZAEL MODRÝ KAMEŇ !!!!!

Zápas: Družstevník Malá Čalomija - MFK Modrý Kameň

Dňa 30.10.2011 odohrali naši futbalisti posledný majstrovský zápas v jesennej časti druhej okresnej triedy vo futbale na ihrisku súpera Družstevník Malá Čalomija.

Už v 11.´ otvoril skóre zápasu náš hráč Maroš Korbeľ, ktorý pridal v 15.´ druhý gól do súperovej bránky. V druhej desaťminútovke pridal ďalšie 2 góly za náš tím Zsolt Kovács.  V 38.´ upravil na 0 : 5 Marian Ubertáš. Posledný gól prvého polčasu a 100-tý gól do bránky Malej Čalomije zatočil z rohového kopu Peter Ivičič.

Už v prvej minúte druhého polčasu upravil skóre na 0 : 7 Pavol Andok. Ten istý hráč pridal v 50.´ ôsmy gól nášho mužstva. V 61. skóroval opätovne Marian Ubertáš a v 68.´ Peter Ivičič. V 76.´ upravil skóre svojim hattrickom Marian Ubertáš na 0 : 11. Minútu pred koncom riadneho hracieho času dal posledný gól zápasu Miroslav Matuška.

Konečné skóre zápasu:  0 : 12

Za MFK Modrý Kameň nastúpili: Daniel Hriň, Juraj Gömöry, Peter Ivičič, Marian Ubertáš, Zsolt Kovács, Pavol Andok, Peter Novák, Jaroslav Michal, Maroš Korbeľ, Miroslav Matuška a Pavel Novák.

Striedali: Lukáš Bednár, Peter Bariak.

Súbor na stiahnutie:                           Výsledková tabuľka po ukončení jesennej časti

Zápas: MFK Modrý Kameň – TJ Sečianky

Dňa 23. októbra 2011 odohrali naši futbalisti posledný majstrovský zápas v jesennej časti na domácej pôde. Ich súperom bol tím TJ Sečianok.

Skóre zápasu otvoril v 9.´ náš hráč Jaroslav Michal, ktorý po faule na Maroša Korbeľa premenil pokutový kop. V 16.´ náš súper vyrovnal skóre tiež z pokutového kopu. V 23.´ dostal domácich do vedenia Maroš Korbeľ. V 35.´ hostia druhýkrát vyrovnali na 2 : 2. Posledný gól 1. polčasu vsietil na bránky hráč Modrého Kameňa Pavel Andok a upravil tak skóre prvého polčasu na 3 : 2.

V 2. polčase sa prejavila herná prevaha domácich, keď v 50.´ pridal gól Pavel Novák a v 57.´ Marian Ubertáš. V 64.´ minúte upravili skóre hostia gólom do bránky Daniela Hriňa na 5 : 3. V 70.´minúte vystriedal na ihrisku Zsoltiho Kovácsa Lukáš Špaldoň, ktorý po ôsmich minútach hry strelil do bránky súpera posledný gól. V domácom tíme ešte prebehlo jedno striedanie, keď v 80.´ vystriedal Jaroslava Michala Miroslav Matúška, ale do konca zápasu naši futbalisti len kontrolovali hru a k žiadnemu zvratu už nedošlo.

Konečné skóre zápasu : 6 : 3

Za domácich nastúpili: Daniel Hriň, Peter Ivičič, Marian Ubertáš, Juraj Gömöry, Peter Novák, Maroš Korbeľ, Lukáš Bednár, Jaroslav Michal, Pavol Andok, Zsolt Kovács a Pavel Novák.
Striedali: Lukáš Špaldoň, Miroslav Matuška.

Výsledky ostatných zápasov 10. kola:
Sklabiná „B“ – Veľké Zlievce 2 : 0 – nedohrané
Malá Čalomija – Sečianky 0 : 10

V nedeľu 30. októbra cestujú naši futbalisti na posledný zápas jesennej časti do Malej Čalomije.

Súbor na stiahnutie:                                         Výsledková tabuľka po 12. kole

Zápas: FK Bušince – MFK Modrý Kameň

Po deviatich suverénnych výhrach prišiel zlom a naši futbalisti len s veľkým šťastím neodišli s prehrou z ihriska súpera, ktorý tróni v spodnej časti tabuľky.

Prvý polčas nastúpil náš tím na ihrisko nekoordinovaný a po hrubých chybách v obrane sme inkasovali dva góly. V strede tohto polčasu sa pri tvrdom strete s hráčom súpera zranil náš stredný záložník Marek Klátik, ktorého vystriedal Miroslav Matuška.

Do druhého polčasu náš tím nastúpil s ambíciami otočiť výsledok zápasu a snažil sa o rýchly gól. Aj napriek snahám Zsoltiho Kovácsa a Maroša Korbeľa sa nám nedarilo vsietiť gól do súperovej brány. Negatívnou odpoveďou na naše nepremenené šance bol tretí gól súpera. Následne Zsoltiho Kovácsa pre problémy s nohou vystriedal Lukáš Bednár.

V ďalšej časti hry náš tím ožil a začal si vytvárať viac šancí dopredu. Čisté gólové šance zahodili Miroslav Matuška a Pavel Novák, no konečne sa herne presadil Maroš Korbeľ, ktorému sa podarilo streliť 2 góly. Záver zápasu bol dosť nervózny, čo sa prejavilo častými faulami zo strany súpera. Jeden z týchto faulov na Maroša Korbeľa v súperovej šestnástke odpískal rozhodca v náš prospech a posledný vyrovnávajúci gól dal Korbeľ z pokutového kopu. Ešte v závere zápasu súper pritlačil a len vďaka obetavému zásahu Miroslava Ľuptáka sme neinkasovali ďalší gól.

Konečný výsledok zápasu: 3 : 3

Za domácich nastúpili: Daniel Hriň, Peter Ivičič, Marian Ubertáš, Juraj Gömöry, Marek Klátik, Jaroslav Michal, Miroslav Ľupták, Pavol Andok, Maroš Korbeľ, Zsolt Kovács a Pavel Novák.

Striedali: Miroslav Matuška, Lukáš Bednár.

Strelci gólov: Maroš Korbeľ – 3.

V nedeľu 23. októbra o 14,00 hod. srdečne pozývame všetkých našich priaznivcom na posledný zápas na domácej pôde v tímom Sečianok.

Zápas: MFK Modrý Kameň – TJ Malé Zlievce

Dňa 9. októbra 2011 odohrali naši futbalisti deviaty majstrovský zápas v jesennej časti II. okresnej triedy vo futbale. Na domácom ihrisku sa stretli s mužstvom Malých Zlieviec.

Aj keď náš súper tróni na 2. mieste tabuľky, nemali s ním naši futbalisti väčšie problémy. Prvý polčas skončil stavom 4 : 0. a súper odišiel z ihriska len s desiatimi hráčmi, keď rozhodca za nešportové správanie vylúčil z hry jedného z hráčov červenou kartou. V druhom polčase dali naši hráči ďalšie 4 góly a konečné skóre zápasu bolo 8 : 0.

Za domácich nastúpili: Daniel Hriň, Peter Ivičič, Marian Ubertáš, Juraj Gömöry, Peter Novák, Marek Klátik, Jaroslav Michal, Miroslav Ľupták, Pavol Andok, Zsolt Kovács a Pavel Novák.
Striedali: Miroslav Matuška, Lukáš Bednár, Lukáš Špaldoň.

Strelci gólov: Zsolt Kovács – 3, Marian Ubertáš – 3, Marek Klátik – 1, Pavol Novák – 1.

Sklabiná „B“ – Veľké Zlievce            2 : 0 – nedohrané
Malá Čalomija – Sečianky                0 : 10

V nedeľu 16. októbra o 11,00 hod. odohrajú naši futbalisti zápas v Bušinciach.

Súbor na stiahnutie                                                Tabuľka po 10. kole

Zápas: TJ Veľké Zlievce – MFK Modrý Kameň

Dňa 1. októbra 2011 odohrali naši futbalisti majstrovský zápas 9. kola s mužstvom TJ Veľké Zlievce.

Hneď na začiatku zápasu vynikla herná prevaha nášho mužstva, keď počas prvých 16 minút zápasu dostal hetrikom do vedenia mužstvo Modrého Kameňa kapitán nášho tímu Pavol Novák. V ďalších minútach tohto polčasu naše mužstvo poľavilo a 45 minút prvého polčasu skončilo výsledkom 0 : 3. Druhý polčas sa odohrával v kľudnej atmosfére a v 53.´ pridal 4. gól Modrého Kameňa Maroš Korbeľ, o 3 minúty skóroval Marek Klátik a na 0 : 6 zvýšil Pavol Andok v 59´. Posledný gól nášho tímu vsietil do bránky Peter Novák. Symbolickým gólom hráč domácich Slavomír Šedro upravil konečné skóre.

Konečný stav zápasu 1 : 7

Naše mužstvo posilnilo touto výhrou svoje vedenie v tabuľke. Po 8 zápasoch má plný počet bodov – 24.Základná zostava MFK ZAEL: Daniel Hriň, Peter Ivičič, Peter Novák, Pavol Andok, Miroslav Ľupták, Marek Klátik, Lukáš Bednár, Zsolt Kovács, Maroš Korbeľ, Jaroslav Michal a Pavel Novák.

Na striedanie: Miroslav Matuška, Lukáš Špaldoň, Peter Bariak.Výsledky ostatných zápasov II. okresnej triedy:.

9. kolo:

Sečianky – Sklabiná „B“             0 : 1
Bušince – Malá Čalomija           10 : 1

Dňa 9. októbra 2011 o 11,30 hod. odohrajú naši futbalisti ďalší majstrovský zápas na domácom ihrisku s mužstvom Malých Zlievec

Zápas: FK Sklabiná „B“ – MFK Modrý Kameň

Po prestávke v 7. kole vycestovali naši futbalisti na odohranie majstrovského zápasu 8.kola II. okresnej triedy vo futbale do Sklabinej proti tímu Sklabiná „B“.

Prvý polčas zápasu sa niesol v striedaní šancí oboch tímov, z ktorých ani jeden z tímov neskóroval. Po prestávke nastúpili naši futbalisti na ihrisko s väčšou bojovnosťou, čo sa prejavilo ich hernou prevahou a po niekoľkých minútach hry strhol vedenie zápasu na svoju stranu náš tím zásluhou gólu Zsoltiho Kovácsa. Napriek zlepšenej hre nášho tímu sa pri štandardnej situácii z rohového kopu podarilo domácim vyrovnať na 1 : 1. Následne sa našim futbalistom podarilo dostať domáce mužstvo pod tlak a po viacerých nepremenených šanciach sa konečne podarilo dať víťazný gól nášho mužstva Pavlovi Novákovi.

Konečný stav zápasu 1 : 2

Základná zostava domácich: Daniel Hriň, Peter Ivičič, Marian Ubertáš, Pavol Andok, Miroslav Ľupták, Marek Klátik, Juraj Gömöry, Zsolt Kovács, Maroš Korbeľ, Miroslav Matuška a Pavel Novák.

Na striedanie: Jaroslav Michal, Lukáš Bednár, Lukáš Špaldoň, Peter Novák.

Výsledky ostatných zápasov II. okresnej triedy:.

7. kolo: Bušince – Sklabiná „B“               1 : 3
             Sečianky – Malé Zlievce             4 : 0
             Malá Čalomija – Veľké Zlievce    3 : 5

8. kolo: Malá Čalomija – Malé Zlievce      2 : 6
             Sečianky – Bušince                     3 : 1

Dňa 1. októbra 2011 o 14,30 hod. cestujú naši futbalisti na ďalší majstrovský zápas do Veľkých Zlievec.

Súbor na stiahnutie:                  Výsledková tabuľka po 8. kole a predohrávke 14. kola

Zápas: MFK Modrý Kameň – Družstevník Malá Čalomija

Dňa 11.9.2011 odohrali naši futbalisti šiesty majstrovský zápas v jesennej časti II. okresnej triedy vo futbale. Doma privítali futbalového nováčika - Družstevník Malá Čalomija.

Úvod zápasu patril slávnostnému poďakovaniu dlhoročnému hráčovi MFK Modrý Kameň Pavlovi Ďuranovi, ktorý sa v týchto dňoch dožil životného jubilea 50. rokov Pri tejto príležitosti si pri symbolickom nástupe v drese MFK Modrý Kameň prevzal ocenenie od predsedu MFK Igora Machavu.

Potom už nasledoval samotný zápas. S futbalovým nováčikom si domáci hráči hravo poradili výsledkom 14 : 0.

Za domácich nastúpili: Daniel Hriň, Peter Ivičič, Marian Ubertáš, Pavol Andok, Peter Novák, Marek Klátik, Jaroslav Michal, Lukáš Bednár, Maroš Korbeľ, Miroslav Matuška a Pavel Novák.
Striedali: Miroslav Ľupták, Juraj Gömöry, Zsolt Kovács.

Súbor na stiahnutie:                     Výsledková tabuľka po 6. kole a rozpis zápasov

dnes je: 19.8.2017

meniny má: Lýdia