Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Modrý KameňHľadať
 
 

Diskusia


Pravidlá diskusie


 

Všetci diskutujúci sa musia najskôr zaregistrovať vyplnením registračného formulára, ktorý nájdete v pravej dolnej časti stránky. Príspevky budú automaticky uverejňované.

Čítať diskusiu majú právo všetci návštevníci stránky. Avšak, právo pridávať príspevky budú mať len prihlásení diskutujúci po prihlásení v dolnej pravej časti stránky.
Registrácia na stránke www.modrykamen.sk je možná len pod skutočným menom, prevádzkovateľ si vyhradzuje právo overiť identitu používateľa. Používaním diskusného systému na www.modrykamen.sk používateľ vyjadruje súhlas s Pravidlami používania diskusie na www.modrykamen.sk a zaväzuje sa ich dodržiavať.

Pripomienky občanov

pridané 14.5.2013 09:56:18, skuskawebu

skúška

skúška


 
pridané 26.5.2012 23:54:49, banský

e-mail

Bolo by možné dopniť u členov komisií, ktorí sú pripojení na internet, uviesť ich e-mailové adresy. Asi by sa zlepšila komunikácia s občanmi.

Banský


 
pridané 23.5.2012 20:11:50

diskusné fórum

Aj keď nebývam v Modrom Kameni, stále ma zaujíma dianie v ňom. Diskúsia bola práve tá forma, ktorá mi to umožňovala. Preto som bol veľmi prekvapený, keď zrazu diskusia prestala. Prečo? Myslím si, že systém prihlásenia nie je zložitý. Skôr si myslím, že to spôsobila podminka, že diskutujúci nesmie byť anonymný. Strach z možných následkov nie je však dobrou vizitkov atmosféry v meste. Myslel som si, že diskusia má slúžiť k lepšej komunikácii obyvateľov s predstaviteľmi mesta. Moja skúsenosť so sledovanim diskusie predstaviteľmi mesta sú také, že diskusiu vôbec nesledujú. Je to na škodu dobrej veci.

Milan Banský


 
pridané 15.5.2012 11:44:00, banský

predaj lesov

V príspevku pod názvom predaj lesov som uviedol nesprávne meno. Jedná sa o banskobystrického podnikateľa Jozefa Barana. Za omyl sa ospravedlňujem.

Banský


 
pridané 5.5.2012 21:40:25

otázka

Čo sa stalo s diskusiou? Mám taký dojem, že po zavedení nového systému prestala fungovať. Spôsobil to nový systém, nezáujem alebo strach? Rád by som sa dozvedel čo s budovou bývalého Lesného závodu, s bývalým kinom, bývalým Smieškovým domom a bývalým Obchodným domom? V stave v akom sú neprispievajú k peknému vzhľadu mesta. Opakovane som sa zaujímal o riešenie rómskej otázky. Ak by bol záujem, mohol by som kompetentným poslať príspevky človeka, ktorý sa touto problematikou zaoberá 30 rokov a ponúka riešenie. Chce to ale človeka, ktorý má skutočný záujem túto problematiku riešiť.

S pozdravom

Milan Banský


 
Položky 1-5 z 13

dnes je: 21.4.2018

meniny má: Ervín

webygroup
ÚvodÚvodná stránka