Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Modrý KameňHľadať
 
 

Adventný čas je v každom z násVytlačiť
 

DSC_0092 – kópia.JPGRok čo rok k nám prichádzajú pomaly a najskôr nenápadne. Je to tak, najkrajšie sviatky roka sa opäť blížia. Už môžeme počítať dni. Radostné, čarovné, bohaté, pokojné, láskyplné.....Iba jediné sviatky v roku majú toľko prívlastkov – VIANOCE. Niet vari krajších sviatkov. Na Vianociach sú krásne už samotné prípravy na ne. Neodmysliteľným symbolom predvianočného obdobia je adventný veniec, ktorého sviečky sa v týchto dňoch zapaľujú v našich domácnostiach a kostoloch.

 V tomto roku máme v našom meste prvýkrát mestský adventný veniec, ktorý zdobí centrum mesta. Na 1. adventnú nedeľu 3.12.2017 po svätej omši posvätil vdp. Mgr. Jozef Baláž tento veniec. Boli by sme radi, keby sa zhotovovanie mestského adventného venca v našom meste stalo tradíciou.

Prajeme Vám príjemné prežitie adventného obdobia a Vianoc. Nech do všetkých našich domácností vstúpi pokoj a radosť z nastávajúcich sviatkov a svetlo adventného venca zapáli svetlo v našich srdciach, aby nielen počas adventu a Vianoc, ale aj počas celého roka nechýbala ľudom láska a porozumenie.


 
 
  • Nedeľa41graphic-icon
  • Pondelok4-3graphic-icon
  • Utorok2-3graphic-icon

dnes je: 10.12.2018

meniny má: Radúz

webygroup
ÚvodÚvodná stránka