Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Modrý KameňHľadať
 
 

Novoročné prianieVytlačiť
 

Milí spoluobčania,

Odbitím polnoci sme oslávili záver roku 2018 a privítali nový rok 2019. V kruhu svojich blízkych sme si popriali veľa zdravia, šťastia a mnoho ďalších želaní, ktoré by nám mal tento rok priniesť alebo splnenie ktorých v tomto roku očakávame. Každý z nás určite prehodnotil rok minulý, zaspomínal si na príjemné, ale aj smutné chvíle ktoré prežil a začal pomýšľať na obdobie, ktoré je pred nami. 

Nový rok nie je len údaj v kalendári, ale  pre naše mesto je začiatkom nových plánov, predsavzatí, vytýčenia si nových cieľov, ktoré by sme chceli naplniť počas nastávajúceho roka.

Dobrá pracovná atmosféra bude alfou a omegou úspechu rozvoja nášho milovaného mestečka v budúcom roku. Spolupráca  poslaneckého zboru so  zamestnancami mesta, ako i kolegiálnosť zamestnancov mestského úradu navzájom sú nutným predpokladom k zvládnutiu  náročných úloh, ktoré nás v tomto roku v meste čakajú. Verím, že dobrá pracovná klíma, ako aj dobrá komunikácia vedenia mesta s občanmi bude základom spoločného úspechu v rozbiehajúcom sa roku 2019.

Na záver mi dovoľte z celého srdca zaželať Vám v tomto novom roku pevné zdravie, pokoj v rodinách, veľa pracovných a osobných úspechov.

                                                                                                           Primátorka Mesta

                                                                                                         Ing. Mária Bednárová

FB_IMG_1546497840005.jpg


 
 

dnes je: 20.7.2019

meniny má: Iľja, Eliáš

podrobný kalendár

Malo by byť v školách zakázané používanie mobilov?
 
 
22%

 
 
 
21%

 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka